Fenečky na prodej

Americký bezsrstý teriér

Po zrušených rezervacích hledáme ty správné a milující páníčky, kteří mají pořízení člena rodiny důkladně promyšlené. Hledáme takové zájemce, kteří jsou aktivní a chtějí především parťáka a společníka pro život. Pokud se budou chtít věnovat nějakému sportu či výstavám, bude to pro nás bonus, nikoli však podmínkou.

Holčičky mohou do nového domova odejít ihned, pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Máme štěňátka

 Vrh B

Calliope Macy Gray x Ch.Captain Jack Shnack Centia

Absolutní novinky, videa štěňátek a fotky můžete sledovat na facebooku

   

 Breeders diary

        

Výstavní premiéra

24.6.2018 Intercanis Brno

Faela Crestedgang - Vemi nadějná 1

třída štěňat, rozhodčí Petr Řehánek

V neděli měla Pinky svou výstavní premiéru, předvedla se moc hezky a pan rozhodčí chválou nešetřil. Foťák jsem nechala doma, tak máme jen rychlý cvak z mobilu.

Nový web

Představujeme Vám naše nové stránky, které se zaměřují pouze na naše číňánky, jejichž chovu se plánuji opět po letech věnovat. O ostatních členech naší smečky Vás budeme nadále informovat prostřednictvím funpage na facebooku :-)

 Web ještě stále prochází drobnými úpravami a aktualizacemi.

 

Nová naděje

Po důkladném zvážení jsem se rozhodla, že nastal ten správný čas vrátit se k chovu jediněčného plemene, kterým je Čínský chocholatý pes. Vždy jsem věděla, že tento moment jednoho dne přijde, otázka byla, kdy se tomu tak stane. Naše nahatky jsou však již důchodkyně a tak musela přijít nová posila.

Představuji Vám naší úžasnou holčičku Faela Crestedgang aka Pinky.

RODOKMEN

 

Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio, foceni psů Praha
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich